Gracze Juve

tItOveN | 20 marca 2021

Serie A przeciwko dyskryminacji

Alvaro Morata, jako reprezentant Juventusu, wziął udział w spocie Lega Serie A przeciwko rasizmowi i dyskryminacji. 

Jak czytamy na stronie głównej władz ligi:

Keep Racism Out. W emocjonalnym wideo, które demonstruje wolę całego świata Calcio, wszystkie Kluby Lega Serie A po raz pierwszy wspólnie poprzez 20 swoich reprezentantów, po jednym dla każdego Klubu, deklarują silne pragnienie włączenia się do walki z rasizmem. Innowacyjny klip został nakręcony całkowicie zdalnie, dzięki wspaniałej koordynacji pracy z biurami prasowymi Klubów.

Wideo zostanie opublikowane na wszystkich oficjalnych kanałach Lega Serie A, na wszystkich profilach w mediach społecznościowych 20 klubów i będzie transmitowane na telebimach wszystkich stadionów Serie A TIM w 28. serii gier. 

Hasło „Keep Racism Out” jest częścią kampanii antydyskryminacyjnej promowanej przez Lega Serie A, we współpracy z UNAR, w celu zapewnienia równego traktowania, ochrony praw człowieka w piłce nożnej i zatrzymania rasizmu z dala od stadionów.

Źródło: Lega Serie A / twitter

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Bardzo dobrze, bo Włosi pod tym względem mają wiele do poprawy. Ilu to już piłkarzy narzekało, że we Włoszech jest z tym spory problem i te narzekania pewnie nie brały się z niczego.

Rouge
3 lat temu

Idea bardzo fajna, a jeszcze jakby dwóch z pośród tych jegomości (Loca i SMS) udałoby się sprowadzić do Turynu to nie miałbym nic przeciwko.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi