Liga Mistrzów

einhard | 21 lutego 2019

Simeone wyjaśnia swoje zachowanie

Diego Simeone wyjaśnił swoje kontrowersyjne zachowanie zaprezentowane po jednej z bramek strzelonych w spotkaniu, w którym Atletico Madryt pokonało Juventus 2-0.

Zagraliśmy świetny mecz przeciwko wielkiej drużynie z bardzo silnymi zawodnikami. Powrócili ważni zawodnicy tacy jak Koke i Costa. Udało nam się zagrać bardzo inteligentnie. – powiedział trener w wywiadzie dla Sky Sport Italia.

Musieliśmy maksymalnie wykorzystać każdą sytuację, jaką mogliśmy sobie wykreować. To dla nas bardzo dobry wynik.

Historia pokazuje, że gdy Atletico wygrywało w Lidze Mistrzów pierwszy mecz 2-0 zawsze kwalifikowało się do następnej rundy rozgrywek.

Wiemy, że stoimy w obliczu wspaniałej drużyny, wspaniałego klubu i wielkich mistrzów. Zagramy na ich terenie i jesteśmy przygotowani na to, że będziemy musieli cierpieć.

Zachowanie Simeone po bramce spowodowało pewne kontrowersje, kiedy złapał się za krocze.

Zrobiłem to jeszcze jako zawodnik w Lazio meczu z Bologną i zrobiłem to ponownie, aby pokazać naszym fanom, że mamy cojones. Nie był skierowany do drugiego zespołu, zwracałem się do naszych kibiców.

Nie jest to może miły gest, przyznaję, ale czułem, że muszę to zrobić. To było bardzo trudne spotkanie, walczyliśmy z całych sił, a Diego Costa bardzo ciężko pracował, mimo że nie był w stu procentach gotowy. Musiałem pokazać, co czuję. Mogę tylko przeprosić jeśli ktoś się obraził, ale gest ten pochodził prosto z serca.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi