Meczowe

einhard | 6 grudnia 2018

Spalletti: Wszystko w naszych rękach

Luciano Spalletti twierdzi, że dogonienie Juventusu w tabeli Serie A ciągle jest w zasięgu Interu.

Przegrają, jeśli będą myśleć wyłącznie o zatrzymaniu nas. – powiedział trener Interu na konferencji prasowej.

Zawsze gramy tak, aby pokonać każdą drużynę, z którą się mierzymy, ale teraz mam większą wiarę. Zespół się rozwija i staje się coraz bardziej kompletny. Ostatnio zaliczaliśmy dobre występy. Wciąż brakuje nam koncentracji, ale jesteśmy świetnym zespołem pod względem nazwisk i sposobu, w jaki czytamy gry.

Musimy podchodzić do spotkań z myślą, że zespoły, z którymi mamy do czynienia, nie są dla nas zbyt silne i to one będą miały problemy z nami. Nie możemy się poddać Juventusowi. 

Na szczycie tabeli jest duża luka. Zła wiadomość jest taka, że ​​dogonienie ich będzie trudne, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​w nadchodzącym meczu możemy wykonać pierwszy krok w tym kierunku i wszystko jest w naszych rękach.

Juventus co roku kupuje graczy, którzy robią różnicę. Trzy lata temu, kiedy byłem w Rzymie, Juve zabrało mi Pjanica, który był prawdopodobnie naszym najlepszym graczem obok De Rossiego. W zeszłym roku mieliśmy jednego z najlepszych obrońców w lidze w postaci Cancelo, który teraz gra u nich. Nie można zapominać też o tym, jak wyrwali Higuaina z Napoli. W tym roku podpisali kontrakt z Cristiano Ronaldo.

My idziemy naszą własną drogą. Musimy jutro zagrać z charakterem. W ostatnich meczach widziałem ważne sygnały, chociaż Nainggolan i Dalbert nie znajdą się w drużynie ze względu na urazy.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi