Prasa

tItOveN | 30 października 2018

Stoper Violi na celowniku Juve?

Juventus rozważa kandydaturę stopera Violi, Nikoli Milenkovicia, jako alternatywy dla Matthijsa de Ligta – podaje Tuttosport.

Bianconeri planują sprowadzić do zespołu dobrze rokującego środkowego obrońcę, mogącego w dłużej perspektywie zastąpić Andreę Barzaglego, który w maju skończy 38 lat.

Spekuluje się, że De Ligt pozostaje głównym celem Juve w tym zakresie, jednak na drodze włodarzy Starej Damy stoją zarówno żądania finansowe Ajaxu (ok. 50 mln euro odstępnego), jak i coraz dłuższa kolejka chętnych, pośród której znajdują się największe europejskie kluby.

W związku z powyższym Tuttosport twierdzi, że Bianconeri rozglądają się już za dostępnymi alternatywami, a na przód wysuwa się kandydatura 21-letniego stopera Fiorentiny, Nikoli Milenkovicia. Bianconeri z pewnością nie będą mogli liczyć na promocję, jednakże negocjacje w sprawie środkowego obrońcy Violi mogą być prostsze i sprawniejsze niż w przypadku stopera Ajaxu.

Pomimo wzajemnej niechęci fanów Juventusu i Fiorentiny, kluby nie mają problemu z robieniem ze sobą interesów. Dowodem na to może być transfer Marko Pjacy, który przeniósł się do Florencji tego lata, a także transfer Federico Bernardeschiego, który poszedł w drugą stronę rok wcześniej.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi