Liga Mistrzów

einhard | 19 marca 2019

Tacchinardi i Ferrara krytykują Endta

Ciro Ferrara i Alessio Tacchinardi wygrali Ligę Mistrzów w 1996 roku z Juventusem i obaj nawiązali w rozmowie ze SportMediaset do wypowiedzi Davida Endta, który stwierdził, że ekipa Juve mogła być na dopingu.

Wysłuchałem tych oświadczeń od „tak słynnego” Davida Endta i mogę tylko powiedzieć, że powinien się wstydzić. Wstydź się! – odparł Tacchinardi.

Nasz zespół ciężko pracował od pierwszego przedsezonowego treningu, aby przywieźć puchar Ligi Mistrzów do Turynu i osiągnęliśmy to marzenie.

Jeśli już to mam nadzieję, że jego słowa będą stanowić dla naszych obecnych graczy kolejną motywację do wyeliminowania Ajaxu po raz kolejny. Wstyd!

Ferrara podszedł do tematu w bardziej żartobliwy sposób.

Chciałbym podkreślić, że Endt bardzo nam pomógł w tym zwycięstwie. Kilka dni przed finałem zapytano trenera Louisa van Gaala, kto wygra Ligę Mistrzów i on odpowiedział: „Nie wiem, ale to trofeum wróci z nami naszym samolotem”. Cóż, Endt jako człowiek odpowiedzialny za komunikację z zespołem i mediami, powinien wiedzieć, że to oświadczenie sprawiło, że byliśmy jeszcze bardziej napaleni na zwycięstwo.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi