Liga Mistrzów

einhard | 19 września 2018

Trener Valencii przed meczem z Juve

Marcelino twierdzi, że Valencia nie boi się Cristiano Ronaldo i ma w środę wszystko, aby pokonać Juventus.

Ronaldo strzelił 15 bramek w zaledwie 17 spotkaniach z Walencją, ale Marcelino dał jasno do zrozumienia, że ​​Hiszpanie są gotowi do walki.

Juventus to bez wątpienia najlepsza drużyna we Włoszech – powiedział trener na konferencji prasowej. Ich wyniki mówią same za siebie, zarówno lokalnie, jak i te osiągane w Europie. Nie sądzę, żeby istniał kraj, w którym wszystkie drużyny grałyby w ten sam sposób. Każdy ma swój własny styl.

Juventus to konkurencyjna, zwycięska drużyna, która w pełni wykorzystuje swoje zasoby i z łatwością wygrywa ligę. To świetny zespół, z tradycją i historią. Są kandydatami do wygrania Ligi Mistrzów.

Allegri jest trenerem, który prowadzi swoje zespoły w Lidze Mistrzów od dziewięciu sezonów z rzędu. To mówi samo za siebie. Jest jednym z najlepszych trenerów w europejskim futbolu, nawet jeśli prawie wszyscy zgadzają się, że gracze są najważniejszą częścią zespołu.

Nasza mentalność oznacza, że ​​gramy, aby wygrać każde spotkanie. Nigdy się nie poddamy. Jesteśmy tutaj, aby rywalizować, wygrywać i podbić naszą grupę. Mamy nadzieję pokonać Juventus. Potem pomyślimy o następnym meczu.

Kilkakrotnie spotykaliśmy się z Cristiano Ronaldo, który sprawiał nam nie lada problemy, ale strach przed nim nie jest odpowiednim podejściem. Nie boimy się ciężko pracować i postaramy się go maksymalnie ograniczyć.

Dla mnie to zaszczyt stanąć w przeciwko Juve jako trener Valencii. Jednak będzie to dla nas kolejny mecz i będziemy skupieni na wygranej tak samo, jak zawsze.

Martwi mnie tylko to, żebyśmy podeszli do tego spotkania we właściwy sposób. Zawsze analizujemy naszych przeciwników i upewniamy się, że ich mocne strony nie pozostawiają nas bezbronnymi. Postaramy się wykorzystać ich błędy, ale sami również nie możemy ich popełniać.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi