Liga Mistrzów

einhard | 28 marca 2019

VdS: Ajax może pokonać Juventus

W rozmowie ze Sport Mediaset, Edwin van der Sar uważa, że Ajax może wyeliminować Juventus z Ligi Mistrzów.

To będzie ekscytujący mecz – powiedział były bramkarz, który zajmuje obecnie stanowisko dyrektora w holenderskim klubie.

Cieszymy się, że jesteśmy w ćwierćfinale. Zagraliśmy na wysokim poziomie przeciwko Realowi w Madrycie i mamy nadzieję, że powtórzymy to z Juve w Amsterdamie. Zespół jest pewny siebie. Możemy pokonać Juve. Mamy młody zespół, do którego dodaliśmy doświadczenie, poprzez Tadicia i Blinda.

Wciąż jesteśmy w Lidze Mistrzów i możemy pokonać Juventus. Pamiętajmy, że potrafiliśmy wyeliminować Real i graliśmy dobre mecze z Bayernem. Zapewniło to nam wielką pewność siebie.

48-latek został następnie zapytany o byłego kolegę z drużyny, Cristiano Ronaldo, który ściga się z czasem, aby być gotowym na mecz w Amsterdamie, a także o Matthijsa de Ligta, który jest wskazywany jako jeden z głównych celów transferowych Juventusu.

Dobrze znam Cristiano, grałem z nim przez cztery lata. Wiem, jak szybko jego ciało się regeneruje i jak silny jest psychicznie. Zrobi wszystko, aby zdążyć, ponieważ chce wygrać i zakwalifikować się do półfinału, jednak Ajax ma taki sam cel. De Ligt ma przed sobą wspaniałą przyszłość.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi