Gracze Juve

einhard | 12 listopada 2019

Vieira: Juve musi rozwiązać kwestię Ronaldo

Patrick Vieira twierdzi, że ważne jest, aby zrozumieć dlaczego Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie nie jest w najlepszym nastroju.

Ronaldo w złości opuścił stadion po tym, jak został zmieniony w meczu z Milanem, a były zawodnik Juve, pełniący obecnie rolę trenera Nicei ostrzegł Juventus, że musi szybko rozwiązać tę kwestię.

To pokazuje, jak trudno jest być trenerem – powiedział 43-latek w wywiadzie dla Sky Sport Italia.

Ronaldo jest inna liga i wraz z Messim i Neymarem są dziś wizytówką futbolu. Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego jest niezadowolony. Z zewnątrz wygląda na to, że przechodzi przez trudny okres. Kiedy zawodnik taki jak on przestaje strzelać bramki, pojawia sie trochę frustracji.

Paulo Dybala zastąpił Ronaldo w drugiej połowie i ostatecznie zdecydował o wyniku spotkania, strzelając jedynego gola.

Nie dziwię się, że Juventus zawsze jest na pierwszym miejscu, ponieważ każdy ich piłkarz oddaje się do dyspozycji klubu i kiedy wszystko jest w porządku, zawodnik może dawać z siebie wszystko na boisku. W Juventusie to klub jest prawdziwą i największą gwiazdą.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

„Że musi szybko rozwiązać tę kwestię.” No trochę nie te słowa wypowiedział. Powiedział, że trzeba zrozumieć dlaczego jest niezadowolony. To jednak różnica.

Nic tu nie trzeba rozwiązywać. Sprawa sama się rozwiąże. Cr wróci strzeli pewnie jakiegoś karnego i po kłopocie, a wcześniej musi odpocząć – choć kadra nie jest w komfortowej sytuacji.

Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Może by się mniej Ronaldo frustrował gdyby przestał wolne strzelać. I tak mu to nie wychodzi, a tak przynajmniej kilka zmarnowanych sttrzałów mniej. Odnoszę wrażenie, że też wraz z wiekiem i nabytą masą mięśniową (ale też zmianą ligi) już nie za bardzo pasuje na bocznego napastnika. Przecież on powienien się przepychać na środku lepiej od Lewego, Gonzalo i Benzemy razem wziętych. A tymczasem w przypychaniu się środkiem boiska wyprzedza go Dybala.

Lucky13131313
4 lat temu

„Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego jest niezadowolony”.
Naprawdę ważne jest żeby to zrozumieć?
Naprawdę ważne jest żeby zrozumieć dlaczego jeden z trzydziestu jest niezadowolony?
Can może być niezadowolony, Ronaldo ma tyle napchane w dupie, że powinien być mega zadowolony.

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  Lucky13131313

Tak, ważne. Cana nawet w formie możemy zastąpić niemal w każdej chwili. Ronaldo w formie jest nie do zastąpienia.

Gregor del Ptasior
4 lat temu

Jak dla mnie cały ten hałas jest kompletnie niepotrzebny. Ale wiadomo, że wielkim klubom towarzyszą ciągłe wypowiedzi w zasadzie każdego, kto tylko chce coś powiedzieć. Do tego jeszcze okazja, żeby powiedzieć o Ronaldo to już jak kumulacja w lotku.

Harun
Harun
4 lat temu

Zgadzam się. Każdy chce zaistnieć.

Harun
Harun
4 lat temu

We włoskich mediach („Tuttosport”) wyjaśniono, co powiedział Ronaldo i bynajmniej nie było to obraźliwe w stosunku do trenera. Było wyrazem niezadowolenia i tyle. Wcześniej wielu piłkarzy reagowało dość gwałtowanie na ściągnięcie z boiska. Radzę sobie przypomnieć spięcia Dybali z Allegrim. To burza w szklance wody. Jedyne czym martwi się Sarri, Ronaldo i zarząd, to ostatnie problemy zawodnika z kolanem.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi