Prasa

Hu Kers | 18 sierpnia 2022

Vlahovic: Jeszcze nie jestem przygotowany w 100%

22-latek rozpoczął sezon od dubletu i zaprezentował się ze świetnej strony, lecz jak sam przyznał, wciąż potrzebuje czasu, by dojść do swojej optymalnej formy.

Ciężko pracowałem całe lato, ale nie jestem w 100%, pracuję, aby być w jak najlepszej formie i dać wszystko dla drużyny. Celebracja była dla przyjaciela, który zawsze dawał mi tak wiele i był tutaj, aby zobaczyć mecz.

Cappocanoniere? Najważniejszą rzeczą jest Scudetto z Juve. Jeśli zdobędziemy Mistrzostwo, a mi nie uda się być Królem Strzelców, na pewno nie będę narzekać.

Serb został 1. zawodnikiem Juventusu, który w meczu otwarcia Serie A zdobył 2 lub więcej bramek od 2007 roku. Jedną z bramek napastnik zdobył po podaniu nowego w drużynie Angela Di Marii, w kierunku którego nie szczędził komplementów.

To niesamowite uczucie, wielka przyjemność grać z takimi mistrzami, dziękuję mu za asystę. Zagrał niezwykły mecz i zszedł przy aplauzie wszystkich, co było w pełni zasłużone.

 

Zródło: juvefc.com, Twitter

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi