FORUM
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #24062
  Anonymous
  Inactive

  Pół roku mija za sterami Pirlo. Jak oceniacie Juve za sterami Adreai? Który transfer na plus, który na minus? Kto ze „starej” gwardii zaskoczył a kto gra poniżej oczekiwań? Kto MVP, kto najgorszy? Kogo byście widzieli jako wzmocnienie w zimie i na jakiej pozycji? Kto jest obecnie w cieniu, a może wskoczyc na wyższy poziom?

  1.Praca Pirlo 1-10. Uzasadnienie mile widziane.

  2. Najlepszy letni transfer.

  3. Największe zaskoczenie na plus.

  4. Największe rozczarowanie.

  5.MVP pod batutą Pirlo.

  6. Największy postęp względem poprzedniego sezonu.
  7. Największy regres względem poprzedniego sezonu.
  8. Zawodnik z cienia, który Waszym zdaniem „zatrybi” w drugiej części sezonu.

  9. Oczekiwania na zimowe mercato.

  Więc zacznę.😀

  Ad1.

  Oceniam dotychczasową pracę Pirlo na 6. Początkowo zbyt duzo rotacji, ustawienia zbyt mało zrównoważone. Z czasem wygląda to coraz lepiej, choć zdarzają się wpadki. Gra wygląda przyjemniej dla oka niż w poprzednich dwóch sezonach, chociaż, kilka kompromitujących remisów może nas kosztować sporo w końcówce sezonu. Nie jest źle, będzie duzo lepiej.

  Ad.2 Chiesa. Sceptycznie byłem nastawiony do tego transferu, tym bardziej że wybieraliśmy między nim Aourem. Najrówniej grający w ofensywie, zadziorny i wybiegany. Włoch, więc może zostać u nas na dłużej.

  AD.3 Danilo. Skreślony chyba przez wszystkich, gra najlepsza piłkę w karierze. Teraz mniej boli wymiana za Cancelo, który w taktyce Pirlo by się przydał.

  4.Jest w czym wybierać. Moim wyborem Bentancur. Z zawodnika, który był kreowany na lidera środka pomocy, stal się tykająca bomba środka pola. Głupie faule, głupie straty, mało pozytywów.

  5. MCkenne. „No name”, który przykrył czapka pozostałych środkowych pomocników. Kreowany na zapchajdziure, stal się pewniakiem do pierwszego skladu. Strzela, potrafi zagrać kreatywnie, walczy. Transferowy strzał w 10. Takiego wejścia do zespołu oczekiwałem po Arthurze albo po Kulusevski, tym czasem Amerykanin najszybciej z nowych się zaaklimatyzował.

  AD.6. Jako że Danilo wymieniłem wcześniej to postawie na Ramseya. Wielkiej piłki nie gra, ale jest solidny i łapie mniej kontuzji. Wyboru wielkiego niestety nie ma.

  Ad.7. Tutaj jest w czym wybierać. Stawiam na Dybale. Covid, kontuzje, perypetie kontraktowe nie pomagają argentyńczykowi wskoczyć na poziom z poprzedniego sezonu. Należy mieć nadzieję, że ogarnie się na drugą część sezonu, kiedy jego wysoka dyspozycja będzie na wagę złota.

  AD.8. Kilka zawodników ma spory margines do poprawy. Entuzjazm względem Arthura mi opadł po ostatnim meczu, Bernardeschi jest na wylocie więc wybieram Rabiota. Silny, z dobrym prowadzeniem pilki, niezły w odbiorze. Ma wszystko żeby w końcu stać się pewniakiem i mocnym punktem do gry w środku pola Juve.

  AD.9. Moim zdaniem, przede wszystkim potrzebujemy kogoś na LO. Sandro często nie dostępny a Frabotta to zdecydowanie nie jest poziom na mecze przeciwko topowym zespołom. Perspektywiczny napastnik jako dubler/konkurent dla Moraty, również mile widzialny.

  Jak Wy to widzicie?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Przejdź do paska narzędzi