FORUM

Strona główna Forums Transfery Mercato Starej Damy Mercato Juve – lato 2019

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #5494
  Hu Kers
  Administrator

  Sytuacja na rynku transferowym, ocena ruchów zarządu oraz przewidywania co do wyglądu składu Starej Damy w nadchodzącym sezonie.

  #6837
  Hu Kers
  Administrator

  Alex Sandro – Danilo. Boki obrony rodem z Porto.

  #7791
  Newsio
  Administrator

  Nasze mercatto jest dosyć dziwne w tym roku.

  Oddajemy lekką ręką Spinazollę, który prezentował się przyzwoicie na boisku i mógłby być wartościowym zmiennikiem, a ściągamy Pellegriniego, który od razu typowany jest do wypożyczenia. Cancelo wymieniamy ma Danilo, który ostatnie 2 sezony był albo połamany albo był jedynie rezerwowym w City. Chcieliśmy PO solidniejszego z tyłu. Ok, choć ma pewien niedosyt.

  Wychodzi na to, że nasze boki to będą Sandro-Danilo z MdS jako uniwersalnym zmiennikiem na obie strony i Cuadrado na czarną godzinę (przynajmniej tak przypuszczam).

  Nie mając żadnych widoków na sprzedaże zbędnych pomocników ściągamy Rabiota i Ramseya.  W efekcie mamy nadmiar graczy i duży problem z pozbyciem się Matuidiego oraz Khediry (choć niemiec podobno przekonał do siebie Sarriego i może zostać kosztem Cana).

  Atak to już wygląda nieco kabaretowo. Pewniakami są Costa, Ronaldo i Berna ale Dybala, Higuain i Mandzukic niespecjalnie rwą się do odejścia, a i chętnych nie ma wielu. Co nie przeszkadzało naszym w staraniach o Lukaku oraz najprawdopodobniej Icardiego. Oddaliśmy za to młodego Keana o statusie wychowanka, który z ławki pokazywał się bardzo dobrej strony.

   

  Transfery Demirala, De Ligta czy „darmowych” pomocników są OK. Wygląda to dobrze. Ale nasz sytuacja z napastnikami jest nieciekawa i ja szczerze wątpię czy uda nam się z tego dobrze wybrnąć. mogą nas czekać kiepskie wypożyczenia w ostatnich dniach okienka albo zbyt szeroka (i droga w utrzymaniu) kadra z Matuidim czy Mandzukicem niezgłoszonymi do LM.

   

  #7929
  Portowiec
  Użytkownik

  Moim zdaniem póki co to mercato zakrawa o kabaret lub brak jakiegoś długofalowego pomysłu i działanie na oślep.

  1. Oddanie Kean’a do Evertonu za śmieszne pieniądze jak na dzisiejsze realia to moim zdaniem wielka pomyłka chlopak jest wyceniany sporo wyżej, miał status wychowanka i miał potencjał na duży rozwój.
  2. Wymiana Spinazzola – Pellegrini to już w ogóle w tym momencie bez sens, bo oddajemy chłopaka, który był realnym zmiennikiem dla Sandro, a bierzemy chłopaka, który idzie od razu na wypożyczenie. Zostajemy o zgrozo z rezerwowymi obrońcami w osobach De Sciglio i Cuadrado…

  <p style=”text-align: left;”>Na plus oczywiście oceniam ściągnięcia De Light’a, czy też Rabiota i Demirela. Ramsey’a póki co nie oceniam, bo nie śledziłem spotkań Arsenalu.</p>

  #7931
  Anonymous
  Inactive

  Kean miał ostatni rok kontraktu, jego agentem jest Raiola a on sam, strzelił kilka bramek, w meczach o pietruszke. 30 mln za niego to jego realną wartość. Myślę ze Premier Ligue szybko go zweryfikuje.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Przejdź do paska narzędzi